Tato politika ochrany osobních údajů vysvětluje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme vaše osobní údaje při návštěvě naší webové stránky.

Analytika na našem webu

Plausible.io

Pro analýzu návštěvnosti našeho webu využíváme službu Plausible.io. Jedná se o moderní analytický nástroj, který klade důraz na soukromí našich uživatelů. Služba Plausible.io nepoužívá cookies. Nástroj je hostován na serverech nacházejících se v Evropě, což zajišťuje dodržování evropských standardů v oblasti ochrany osobních údajů. Důležité je zdůraznit, že pomocí analytiky Plausible.io neshromažďujeme žádné osobní údaje našich návštěvníků. Tento nástroj je navržen tak, aby poskytoval statistiky návštěvnosti bez sledování konkrétních jednotlivců, což znamená, že vaše soukromí je u nás v bezpečí. Více o tom jak služba nakládá s daty najdete zde.

Bezpečnost údajů

Implementujeme vhodná bezpečnostní opatření na ochranu před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením vašich osobních údajů.

Změny v této politice ochrany osobních údajů

Vyhrazujeme si právo kdykoliv aktualizovat nebo změnit tuto politiku ochrany osobních údajů. Všechny změny budou zveřejněny na této stránce spolu s datem úpravy.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně ochrany osobních údajů na našem webu, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected].